Sektörler
Acil Firma
ULUPINAR DEKORASYON Devrek Zonguldak  

Firma Adresi

  • Firma Hakkında

ULUPINAR DEKORASYON Devrek Zonguldak  

En Uygun Yapı, dünya standartlarında yapı teknolojilerini kullanarak, kaliteli, aynı zamanda da uygun hizmetler sunmak amacıyla, 1985 yılında Zongukdak Devrek de iş hayatına başladık . Deneyimli mühendis kadromuz ile, yapı sektöründe çok geniş bir hizmet alanına sahibiz. Bugüne kadar, konut, iş merkezi ve okul inşaatlarından; içme suyu-kanalizasyon alt yapıları, arıtma tesisleri ve terfi merkezleri yapımına; izolasyon, ev-ofis-iş yeri tadilat ve dekorasyonundan; elektrik, su, doğalgaz tesisatına kadar onlarca projeyi başarıyla tamamladık. Ülkemizde kamu kurumlarının ve özel şirketlerin, dekorasyon ve tadilat konusunda en çok tercih ettiği firmalardan biri olduk.

Ülkemizin her bir yanında birçok konut ve alt yapı projesinde En Uygun Yapı olarak bizim imzamız var. Türkiye’nin en fazla alt yapı kuran yüklenicilerinden biriyiz.  Dünya standartlarındaki hizmetlerimiz ile, yapı sektörünün her alanında en çok tercih edilen firmalardan biri olmak.

Müşterilerimizin yaşam standartlarını yükseltirken, zengin ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmeti, uygun fiyatlar ile sağlamak. Planlı bir şekilde emin adımlarla büyürken, insan sağlığına ve çevreye duyarlılık ilkemizden hiç taviz vermemek. 

Kayıt ol
Şifremi Unuttum