Sektörler
Acil Firma
Yuvalı Ağır Vasıta Özel Bakım Servisi Mercedes Özel Ağır Vasıta Tamir Bakım servisi Ford Bmc Man Tamir Bakım

Firma Adresi

  • Firma Hakkında

Yuvalı Ağır Vasıta Akdeniz Sanayi Antalya, tamir bakim servisimiz en son teknoloji ekipman ile donatilmiş ayni anda  TIR çekici aracın  hizmet alabilecegi kapali alanda, mesleginde tecrübeli personeli ile hizmetinizdedir. Aynı Zamanda Mercedes özel servis antalya, bmc özel servis antalyaman özel servis akdeniz sanayi antalya, da hizmetinizdedir. 

 Servisimizde Mercedes-Benz, Scania, DAF, Volvo, ve Schmitz araçların  yedek parçaları veya bazı parçalarda yan sanayi yedek parçalarını, MANN Filtrelerini, Petrol Ofisi yağlarını kullanmaktayız. İşçilik ve parça ücretlerinde uygun fiyatlarla rekabet etmekteyiz.

Servisimizde teknik elemanlarımızın sürekli teknik eğitimine özen göstermekteyiz. Personelimiz Mercedes-Benz, DAF, Scania, Volvo ve Schmitz tipi araçlarla ilgili gerekli teknik tecrübeye sahiptir.

  • Ağır vasıta yıkama
  • Her tür ağır vasıtanın modern, etkili ve çevre dostu kimyasallar ile yıkanması.
  • Yağ değişimi ve yağlama
  • Servisimizden aldığınız Petrol ofisi yağ yetkili servis antalya, ve birçok  marka filtreleri de bünyemizde bulunduruyoruz.
  • Hızlı servis
  • Servisimizde acil durumlarda anında hizmeti bekletmeksizin veriyoruz. Talep doğrultusunda  Antalya Ağır Vasıta Bakım Tamir, 7/24 Yol servisi, yine Ağır Vasıta Arazi Servisi Antalya 
  • Servisimizde  fren ölçme parkuru, direksiyon ve rot boşluk kontrolü, Kaldırma hidrolik krikoları, far ayarlama, universal bilgisayar arıza tespit ve arıza ikaz silme cihazı kullanmaktayız.
  • Isıtma ve soğutma sistemleri tamiri
  • Servisimizde araçlarınızın ısıtma sistemlerinin kontrolü ve tamiri yapılmaktadır.

#Man Yedek Parça, #Mercedes Yedek Parça, #7/24 Acil Yol Servisi, #Antalya Man Özel Servis, #Antalya Man Acil Servis, #Mercedes Yedek Parça #Antalya Mercedes Servis, #man servis antalya, #yuvalı ağır vasıta, #ford ağırvasıta özel servis, #bmc özel servis antalya, #man ford bmc mercedes özel servis tamir bakım , #Antalya ağır vasıta  Acil Servis, #Mercedes ağır vasıta #Antalya Mercedes ağır vasıta Servis, #man servis antalya,yuvalı ağır vasıta özel bakım servisi,antalya yuvalı ağır vasıta özel bakım servisi,kepez yuvalı ağır vasıta özel bakım servisi,kepez de ağır vasıta tamiri yapanlar,kepez de ağır vasıta tamiri yapan firmalar,kepez de ağır vasıta tamir hizmeti verenler,antalya da ağır vasıta tamiri yapanlar,antalya da ağır vasıta tamiri yapan firmalar,antalya da ağır vasıta tamir hizmeti verenler,

Kayıt ol
Şifremi Unuttum